Автоакустика


Акустика в машину Херсон - динаміки в авто Херсон, Україна, купити акустику в Херсоні.

Автоакустика це набір спец обладнання, призначений для покращення якості звучання автомобільної аудіосистеми. Акустика - це другий за важливістю компонент після головного пристрою в аудіосистемі автомобіля. Динаміки можуть встановлюватися в передню та задню частини салону автомобіля. В результаті досягається ефект об'ємного звуку у машині. Виробники сучасні авто акустики, випускають її в широкому асортименті. Серед багатьох видів кожен автомобіліст знайде для себе найкращий варіант.

Найпоширенішими типами автомобільної акустики вважають коаксіальні та компонентні акустичні системи.

Коаксіальна акустика це кілька динамічних головок розміщених в одному корпусі, через що частоти змішуються, що не є найкращим варіантом для якісного звучання. Динаміки підключаються прямо до автомагнітоли або авто підсилювача. Це простий в установці та доступний за ціною варіант автоакустики. Перевагою такої системи є розширений діапазон звучання, за рахунок наявності відразу трьох динаміків – високочастотного, середнього діапазону та для низьких частот.

Компонентна акустика привертає увагу аудіофілів високим рівнем якості звуку. У компонентної акустики немає спотворення частот, на відміну від коаксіальної. До складу компонентної автомобільної акустики входить одночасно кілька динаміків відповідальних за різні діапазон частоти. Тому автолюбителю доведеться докласти більше зусиль для встановлення даної системи.

Вся акустика (динаміки) виробляється в основних стандартних розмірах: 100 мм (4"), 130 мм (5,25"), 1650 мм (6.5"), 160X230 мм (6X9'').

design by
АВТОЗВУК ХЕРСОН 🔊| avtozvuk.kherson.ua © 2022-2024